Akın Ticaret Logo

Yükleniyor...

HİZMETLERİMİZ

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Radyatör Soğutma Aksamları

Ön Düzen Rot Aksamları

Direksiyon Aksamları

Hidrolik Boru Aksamları

Hidrolik Aksamlar

Vites Aksamı

Fren Aksamı

Debriyaj Aksamları

BÜYÜK SORUNLARA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Ar-ge Laboratuvarı

Daha kaliteli ve işlevsel parçalar üretmek için gelişen teknolojiyide kullanarak gelişmekte ve geliştirmekteyiz.

Proje Kontrolü

Genç arkadaşlarımız projelerinin uygunluğunu ve yürürlüğünü kontrol etmekten ve proje uygulaması sırasında her zaman yanındayız.

Kontrol Laboratuvarı

Kalite kontrol laboratuvarımız ile üretilmekte olan parçaların sağlamlığını ve kalitesini sürekli olarak kontrol ediyoruz.

Tahribatsız Muayene

Gelişen teknoloji ile artık parçalara zarar vermeden minimum kayıp ile tüm üretilen parçaları test ediyoruz.

PROJE DANIŞMANLIĞI

Devlet ve özel sektör desteklerinden yararlanacak girişimci arkadaşlarımız projelerini kontrole ederek daha uygulanabilir hale getiriyoruz.

Melek Yatırımcı

Yeni bir kavram olan melek yatırımcı platformu ile sektöre yeni girecek iş arkadaşlarımızın maddi ve manevi destek oluyoruz.

Tahribatsız Muayene

İncelenecek materyale zarar vermeden yapılan muayene türüdür. Tahribatsız muayene yöntemi ile malzemede herhangi bir deformasyon oluşturmadan inceleme yapılabilir.Muayenenin geçerliliği ise gerçek tahribatsız muayenelere dayanır.

Proje Danışmanlığı

Yenilikçilik ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için vazgeçilmez iki unsur haline gelmiştir. Artık KOBİ veya büyük şirket farkı olmaksızın şirketlerin hayatlarını devam ettirebilmeleri verimli ve etkili yeni ürün ve süreç geliştirme yeteneklerine bağlıdır.

Melek Yatırımcı

Yolun başında olan yüksek ve hızlı büyüme potansiyeline sahip bir iş fırsatına sahip şirketlere (start-up) yatırım yapan işletmelerin büyümeleri veya gelişmeleri için proje danışmanlığı, ar-ge danışmanlığı ve diğer ihtiyaçlarına hizmet vermek için durmadan çalışıyoruz.

Metal Döküm

Sıvı hammaddenin bir kalıba dökülmesiyle istenen biçimde nesneler elde etme işi. Kalıp ya içinde dökülecek parça biçiminde boşluk kalmak üzere işlenmiş bir katıdan (metal) ya da içinde böyle bir boşluk oluşturulabilecek bir gereçten (kum, alçı) yapılır.

Bizden Haberdar Olun